Dzień Głośnego Czytania Książek w grupie „Misiów”

Dzisiaj w grupie „Misiów” obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania Książek. Z tej okazji niektóre dzieci przyniosły do przedszkola swoje ulubione książeczki, które w ciągu dnia czytaliśmy wspólnie z naszą Panią i Misiem Zdzisiem. Nasz Misio Zdzisio to prawdziwy pasjonat czytania i często czyta nam ciekawe książki i opowiadania 🙂 Tak też było i tym razem!

Przed obiadem mieliśmy okazję posłuchać ciekawej książeczki o różowym słoniu Pamelo, który chciał być duży, ale bardzo bał się urosnąć. Później Misio Zdzisio przeczytał nam książeczkę pełną ciekawych zagadek dla dzieci, które musieliśmy odgadnąć. Poradziliśmy sobie z tym zadaniem bardzo dobrze! 🙂 Po obiedzie odwiedziły nas też przedszkolaki z grupy „Skrzatów”, które wspólnie z nami wysłuchały opowiadania o przygodach „Kubusia Puchatka”. Bardzo nam się podobało to wspólne czytanie i jesteśmy ciekawi, co nowego w najbliższym czasie przeczyta nam Misio Zdzisio 🙂

 

Przejdź do treści strony