10 kwietnia grupa „Misiów” wzięła udział w Gminnym Międzyprzedszkolnym Przeglądzie Piosenki Anglojęzycznej, który odbył się w Przedszkolu Samorządowym w Ślęzie. Dzieci miały okazję zaprezentować swoje umiejętności wokalne, językowe i taneczne. Była to też kolejna okazja do oswojenia się dzieci ze sceną i występami przez szersza grupą odbiorców. Oprócz prezentacji dziecięcych występów, był też czas na wspaniałą zabawę przy muzyce i wspólne śpiewanie.

Podczas występów nasze przedszkolaki zaprezentowały się wspaniale! W nagrodę otrzymaliśmy pamiątkowy dyplom i nagrody.

Serdecznie dziękujemy Pani Agacie (nauczycielce języka angielskiego) za przygotowanie nas do występu na tak wspaniałym wydarzeniu.