Dzień Babci i Dziadka w grupie „Misiów”.

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. Dlatego 12 lutego grupa „Misiów” gościła swoje Babcie oraz Dziadków na Uroczystości Dnia Babci i Dziadka. Przedszkolaki od samego rana z niecierpliwością wyczekiwały zaproszonych gości, nie mogąc się doczekać, kiedy zapukają do drzwi Przedszkola.
Licznie przybyli: Babcie i Dziadkowie, mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanym programie artystycznym. W pięknej scenografii oraz wyjątkowej atmosferze, wnuczęta wspaniale wystąpili przed bliskimi, następnie „Misie” zaprosiły babcie i dziadków na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców i wręczyły pamiątkowe upominki, aby w szczególny sposób okazać swoim bliskim szacunek i po raz kolejny podziękować za miłość, cierpliwość i zrozumienie. 
                                           
To była naprawdę wyjątkowa uroczystość, pełna uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.
 

 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
Przejdź do treści strony