Wyjście Słoneczek z gr. 1 na lody

Dzisiaj wybraliśmy się na lody do Chleboteki. Każdy z nas wybrał sobie swój ulubiony smak:) I tak siedząc na trawce na macie jedliśmy lody czekoladowe, śmietankowe lub sorbety mango. To był miły odpoczynek 🙂

Przejdź do treści