Sukces Julii z grupy Motylków

Chętne dzieci z zerówek z naszego przedszkola wzięły udział w konkursie plastycznym pt. „Leśna spiżarnia” zorganizowanym przez Ligę Ochrony Przyrody. Wpłynęło wiele rysunków z wielu placówek. Komisja konkursowa postanowiła przyznać nagrody i wyróżnienia. Przy ocenie prac jury brało pod uwagę: format, tematykę, technikę plastyczną, oryginalność, estetykę pracy, samodzielność. Wśród wyróżnionych dzieł znalazł się rysunek naszej koleżanki Julii z grupy Motylków. Wręczenie dyplomów i nagród odbyło się wczoraj w Przedszkolu nr 4. Goście mieli okazję obejrzeć występ przedszkolaków, wysłuchać krótkiej pogadanki prowadzonej przez Panią z LOP o segregacji śmieci. Na koniec był słodki poczęstunek. 

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy, a Julii gratulujemy!!!

Przejdź do treści strony