Spotkanie czytelnicze w grupie „Misiów” w ramach akcji „Całe Bielany czytają dzieciom”

W poniedziałek, 20 marca odwiedziła nas Pani Agnieszka, mama Michała i Szymona. Pani Agnieszka przeczytała dzieciom kilka interesujących książeczek, z których dzieci dowiedziały się wielu ciekawych informacji i wzbogaciły swoją wiedzę, np. o tym dlaczego warto jeść owoce i warzywa i dlaczego tak ważne są pasy bezpieczeństwa w samochodzie. Wiele przeczytanych opowiadań dzieci miały okazję odnieść do swoich codziennych doświadczeń, rozwijając przy tym umiejętność budowania wypowiedzi i swoją sprawność fizyczną podczas wspólnych ćwiczeń i zabaw, przygotowanych przez Panią Agnieszkę. Na zakończenie Pani Agnieszka przeczytała nam bardzo ciekawą książeczkę pt. „Jestem wściekły” i opowiedziała nam o tym, w jaki sposób możemy radzić sobie ze złością. Omawiane w książeczce metody bardzo nam się spodobały, a Pani Agnieszka pożyczyłam nam tę książkę, byśmy mogli z niej korzystać, kiedy dopadnie nas zły nastrój 😉 To było naprawdę bardzo miłe spotkanie! Mamy nadzieję, że nie ostatnie 😉

 

Przejdź do treści strony