Słoneczka z gr. 1 z wizytą w Bibliotece w Przedszkolu w Ślęzie

Ostatnio wybraliśmy się na wycieczkę do Biblioteki w Przedszkolu w Ślęzie. Zwiedziliśmy ją, obejrzeliśmy książki, a Pani z Biblioteki przeczytała nam jedną z nich. 

Przejdź do treści