Słoneczka z gr. 1 w Wiosce Indiańskiej

Z okazji Dnia Dziecka wybraliśmy się na wycieczkę do Wioski Indiańskiej Pocahontas. Między innymi zapoznaliśmy się ze światem Indian i Wioską Indiańską, mieliśmy spotkanie w wielkim TIPI, zdobyliśmy sprawności indiańskie – byliśmy na indiańskim torze przeszkód, strzelaliśmy z łuku, chodziliśmy z pomalowanymi twarzami. W między czasie jedliśmy kiełbaski smażone w ognisku. To była bardzo fajna wycieczka!

 

Przejdź do treści