Słoneczka z gr. 1 w Mobilnym Lesie

W maju odwiedził nas Pan z „Leśnej Przygody”. Wzięliśmy udział w warsztatach przyrodniczych zorganizowanych na podwórku. Bawiliśmy się w „Sprzątanie lasu”, czyli zabawę, która uczyła nas szacunku do przyrody. Słyszeliśmy i tropiliśmy leśnych mieszkańców, poznaliśmy skarby lasu, wcieliliśmy się w leśnych mieszkańców. Zawiesiliśmy domek dla owadów, otrzymaliśmy drzewko (brzozę Dorotkę) do zasadzenia, a także próbowaliśmy zamienić żabę w księcia. 

Przejdź do treści