Pszczółki w ATM Scena na Bielanach

W ramach realizacji projektu „Z kulturą mi do twarzy” dzieci z grupy „Pszczółek” były w teatrze ATM Scena na Bielanach na przedstawieniu pt. „Królestwo Plastiku”. Spektakl bardzo nam się podobał. Z ogromnym zaangażowaniem podpowiadaliśmy królowi Plastikowi i jego żonie królowej Folii, do którego pojemnika należy wrzucać posegregowane śmieci. Przecież takie rzeczy wie każdy przedszkolak, a co dopiero zerówkowicz 🙂

Po przedstawieniu czekała nas kolejna atrakcja – zwiedzanie ATM-u. Mama naszego kolegi Janka oprowadziła nas po scenografiach do filmów. Z ogromną ciekawością zaglądaliśmy we wszystkie zakamarki. Później zwiedziliśmy biuro mamy Jasia, dowiedzieliśmy się jak ciekawą i ważną ma pracę – planowanie pracy aktorów. Na zakończenie mogliśmy obserwować aktorów i filmowców podczas pracy – kręcenia sceny do serialu „Pierwsza miłość”. Musieliśmy być bardzo cicho. Kolejną niespodzianką były prezenty od mamy Janka: zeszyty z logo ATM, długopisy z notesikami oraz zdjęcia aktorów z autografami. 

To był niezapomniany dzień pełen samych niespodzianek. Bardzo dziękujemy mamie Jasia! 🙂

Przejdź do treści strony