„Pszczółki” uczą się dbać o zdrowie

Przed feriami byliśmy w gabinecie pani pielęgniarki i pani ratownik medycznej. To była pouczająca i ciekawa wizyta. Pani pielęgniarka opowiedziała czym się zajmuje, w jaki sposób pomaga poszkodowanym oraz co znajduje się w jej gabinecie. Pouczyła nas, abyśmy byli uważni w czasie zabawy i jak należy bezpiecznie zachowywać się w czasie ferii.

Natomiast tydzień temu byliśmy w gabinecie stomatologicznym. Pan doktor opowiedział nam o swojej pracy, pokazał i wytłumaczył do czego służą te wszystkie dziwne urządzenia i akcesoria. Nauczył nas właściwego mycia zębów na dużym modelu szczęki. Od dawna wiedzieliśmy, że o zęby trzeba dbać, a od teraz będziemy to robić jeszcze lepiej. Bardzo nam się podobała ta wizyta, a jeszcze bardziej przejażdżka na fotelu dentystycznym 😉

Przejdź do treści strony