Przekazanie upominków dla podopiecznych ZOL w Wierzbicach, w ramach zbiórki charytatywnej „Aniołkowe Granie”.

W okresie od 27 listopada do 8 grudnia 2023r. w naszym przedszkolu i szkole trwała zbiórka darów dla podopiecznych ZOL w Wierzbicach. Zbiórka została zorganizowana w ramach Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego „Aniołkowe Granie”. Do zbiórki dołączyły się również dzieci i rodzice z klasy 1b w Żernikach.

Dzięki wsparciu i pomocy rodziców, dzieci i ludzi Wielkiego Serca, udało się zebrać środki pieniężne przeznaczone na wsparcie potrzebujących dzieci, oraz upominki w postaci: materaców specjalistycznych, środków kosmetycznych i pielęgnacyjnych, środków czystości, środków higienicznych i słodyczy dla dzieci.

Zgromadzone upominki zostały przekazane Dyrekcji, oraz podopiecznym ZOL w Wierzbicach w dniu 12 grudnia 2023r. Radość z otrzymanych prezentów była ogromna, a ich ilość zaskoczyła nawet Panią koordynator projektu – Kamilę Roczek 🙂 Za wszystkie zgromadzone i przekazane dary z całego serca dziękujemy wszystkim naszym Aniołom 🙂

 

 

Przejdź do treści strony