Przedstawienie pt. „Do Biedronki przyszedł Żuk – wersja na wesoło”

W dniu dzisiejszym nasze przedszkolaki miały okazję obejrzeć przedstawienie pt. „Do Biedronki przyszedł Żuk – wersja na wesoło”, przygotowanego przez nauczycieli dla dzieci, z okazji powitania lata 🙂

Scenariusz i pomysł: Pani Kamila Roczek – gr. „Misie”                                                                              Scenografia i dekoracje: Pani Kamila Roczek – gr. „Misie”                                                                              Kostiumy: Pani Kamila Roczek – gr. „Misie”, Pani Agnieszka Lewandowska – pomoc nauczyciela, Pani Lucyna Krawczyk – pomoc nauczyciela

Aktorzy

Biedronka: Pani Agnieszka Zając – gr. „Skrzaty”

Żuk: Pani Kamila Roczek – gr. „Misie”

Muchomor: Pani Monika Wojdak – Dziadek – gr. „Rybki”  

Narrator: Pani Agnieszka Lewandowska – pomoc nauczyciela

 

Żuk i Biedronka 🙂

aktorzy 🙂

Przejdź do treści strony