Odwiedziny królika w gr. 1 Słoneczka

Po raz kolejny odwiedziła nas Pani Iza, tym razem przyprowadziła ze sobą królika Zuzię. Opowiedziała nam o zwyczajach królików, co one jedzą, co lubią. Mogliśmy przywitać się z królikiem i pogłaskać Zuzię.

.

Przejdź do treści