„Misie” znają swoje prawa.

20 listopada w grupie „Misiów” obchodziliśmy Światowy Dzień Praw Dziecka. „Misie” dowiedziały się, że wszystkie dzieci na świecie maja swoje prawa, poznały je i omawiały ich znaczenie. Następnie próbowały dopasować wybrane zdjęcie do odpowiedniego prawa dziecka, przyklejając przy nim kropeczkę w odpowiednim kolorze i tak tworząc wspaniały plakat. Aby potwierdzić, że wszystkie „Misie” znają swoje prawa, każde dziecko odbiło na plakacie swoją rączkę, pomalowaną niebieską farbą. Na koniec wspólnie razem wymyśliliśmy postać Super Bohatera (wspólnie wymyślaliśmy, jak będzie wyglądał), który broni praw dziecka i posiada super moce 🙂 Naszego Super Bohatera nazwaliśmy POMAGAJEK (bo pomaga dzieciom), a jego podobiznę zawiesiliśmy w przedszkolnym korytarzu 🙂

 

Przejdź do treści strony