„Misie” przygotowują wielkanocne dekoracje.

Wraz ze zbliżającymi się świętami wielkanocnymi, przedszkolaki z grupy „Misiów” postanowiły przygotować świąteczne dekoracje. Ich przygotowanie wymagało nieco czasu, więc podzieliliśmy pracę na dwa dni 😉 Najpierw przygotowaliśmy styropianowe pisanki, które posmarowaliśmy klejem i obtoczyliśmy w cukrze 🙂 To było bardzo ciekawe doświadczenie! Później musieliśmy poczekać, aż nasze pisanki wyschną, by kolejnego dnia móc pomalować je farbami 🙂 Następnie przygotowaliśmy papierowe koszyczki, które musieliśmy wcześniej złożyć w odpowiedni sposób, ćwicząc przy tym sprawność naszych rączek. Kiedy już koszyczki były gotowe, włożyliśmy do nich zieloną rafię i zrobione przez nas pisanki. Taką wielkanocną dekorację każdy z nas mógł zabrać do domu i udekorować nią świąteczny stół 🙂

 

Przejdź do treści strony