Kontynuowanie wychowania przedszkolnego w roku 2023/24 – złożenie deklaracji

Szanowni Państwo,
w związku z rozpoczynającym się procesem rekrutacyjnym na rok 2023/2024 w Przedszkolu Samorządowym w Bielanach Wr. Rodzice, którzy deklarują kontynuowanie wychowania przedszkolnego przez dzieci w przyszłym roku, proszeni są o wypełnienie dokumentu „Deklaracja o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w Przedszkolu Samorządowym
w Bielanach Wr. w roku szkolnym 2023/2024”. Wypełnioną Deklarację należy złożyć do białej urny znajdującej się przy wejściu głównym do budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Bielanach Wr. w dniach 1 lutego 2023 r. – 10 lutego 2023 r.
Niezłożenie Deklaracji jest informacją zwrotną, że nie wyrażają Państwo życzenia, by dziecko korzystało z wychowania przedszkolnego w przyszłym roku.

Kontynuacja wych przedszkolnego_23_24

Kontynuacja wych przedszkolnego_23_24

Przejdź do treści strony