Dzień Przedszkolaka w grupie „Misiów”

W grupie „Misiów” Dzień Przedszkolaka obchodziliśmy 20 września. To był naprawdę dzień pełen wrażeń! Po śniadaniu był czas na tańce i zabawy przy muzyce, a potem nasza Pani i Misio Zdzisio przygotowali dla nas wiele ciekawych wyzwań 🙂 Na początek Misio Zdzisio przeczytał nam list, z którego wynikało, że gdzieś w przedszkolu ukryta jest dla nas niespodzianka…aby ją znaleźć, musieliśmy wykonać 5 zadań. Pierwsze zadanie polegało na wykonaniu ćwiczeń, które były zapisane na kolorowych karteczkach ze zwierzątkami. Niektóre były bardzo śmieszne i wykonując je śmialiśmy się wszyscy wesoło 🙂 Następne zadanie polegało na odszukaniu kolorowych kółeczek, które były ukryte w sali. Kiedy udało nam się je znaleźć, musieliśmy przeliczyć ile jest ich w danym kolorze. A liczymy już coraz lepiej, więc z tym zadaniem też sobie poradziliśmy! Później wypełnialiśmy ćwiczenia w kartach pracy i to nie było takie proste, ale z małą pomocą Pani się  udało 🙂 Później budowaliśmy wysokie wieże z klocków, a na koniec musieliśmy poszukać w szatni Kici Koci, która miała dla nas wskazówkę, gdzie ukryte jest pudełko z niespodzianką! Ach, ta Kicia Kocia jest bardzo sprytna, bo znalezienie jej nie było takie łatwe! Ale wytężyliśmy i w końcu udało nam się ją znaleźć 🙂 Okazało się, że niespodzianka ukryta jest w naszej sali. Kiedy w końcu ją znaleźliśmy, nie mogliśmy się doczekać tego, co jest w środku 🙂 A było tam wiele słodkości i upominków dla nas. Przyszedł więc czas na słodki poczęstunek 🙂 Ach, co to był za dzień! Już nie możemy się doczekać kolejnego Dnia Przedszkolaka 🙂

 

Przejdź do treści strony