Deklaracja kontynuowania wychowania przedszkolnego w naszej placówce

Szanowni Państwo,

w związku z rozpoczynającym się procesem rekrutacyjnym na rok 2024/2025 w Przedszkolu Samorządowym w Bielanach Wr. Rodzice, którzy deklarują kontynuowanie wychowania przedszkolnego przez dzieci w przyszłym roku, proszeni są o wypełnienie dokumentu „Deklaracja o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w Przedszkolu Samorządowym w Bielanach Wr. w roku szkolnym 2024/2025”.

Wypełnioną deklarację należy wrzucić do białej urny znajdującej się przy głównym wejściu do budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Bielanach Wr. (od ul. Akacjowej) w dniach 29 stycznia 2024 r. – 9 lutego 2024 r.

Niezłożenie Deklaracji jest informacją zwrotną, że nie wyrażają Państwo życzenia, by dziecko korzystało z wychowania przedszkolnego w przyszłym roku.

Przejdź do treści strony