Gr 3 Motylki

mgr Kamila Roczek

Jesteśmy grupą roześmianych i bardzo ruchliwych 3-4 latków.Grupa liczy 20 dzieci .

Do naszej grupy należą: Noel, Zuzia G., Hania, Olivier, Zuzia K., Lenka, Oliwia L., Kuba, Ignacy, Igor,Wojtuś, Tobiasz, Karolinka, Fabian, Igor, Oliwia Sz., Maksym i Ola .
Przedszkolaki szczególnie lubią wszelkiego rodzaju gry i zabawy ruchowe oraz  śpiewać, tańczyć i działać plastycznie. Wesołe zabawy łączymy z nauką.

Dzieci wdrażane są do szanowania swojej pracy i pracy kolegów, uczą się współdziałać w grupie i dostrzegać możliwości pójścia na kompromis.
Czas jaki dzieci spędzają w przedszkolu sprzyja rozwojowi umysłowemu i fizycznemu, kształtowaniu wyobraźni oraz dojrzałości emocjonalnej, a także uczeniu poczucia własnej wartości, koleżeństwa, samoobsługi, higieny oraz zasad bezpieczeństwa.